Betelgauze
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Jelzések
/közé, amit a karaktered csinál,/
-után, amit mond,
+után, amit gondol
*közé, amit játékon kívül mondasz!*
Térkép

Legutóbbi témák
» Zárás
Layofel EmptyHétf. 27 Dec. 2010, 13:52 by Claire Blackbone

» Jóstermek
Layofel EmptyVas. 28 Nov. 2010, 20:51 by Leila Leadhead

» Fallen Angel's
Layofel EmptySzer. 06 Okt. 2010, 19:15 by Alexandra von Squally

» Mágikus tornyok
Layofel EmptySzer. 06 Okt. 2010, 18:25 by Alexandra von Squally

» Mit hallgatsz most?
Layofel EmptySzer. 06 Okt. 2010, 17:44 by Claire Blackbone

» Layofel
Layofel EmptySzer. 06 Okt. 2010, 17:04 by Maldición

» Gyakorlótér
Layofel EmptyKedd 05 Okt. 2010, 18:34 by Floure Roselamp

» Dobogó
Layofel EmptyVas. 03 Okt. 2010, 23:31 by Maldición

» Vámpírnaplók
Layofel EmptySzer. 29 Szept. 2010, 19:09 by Claire Blackbone

Segítség
- Első lépések
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (11 fő) Hétf. 08 Aug. 2016, 18:31-kor volt itt.
Statistics
Összesen 25 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Danielle Arabella Sirett

Jelenleg összesen 1262 hozzászólás olvasható. in 114 subjects

Layofel

2 posters

Go down

Layofel Empty Layofel

Témanyitás  Maldición Hétf. 27 Szept. 2010, 08:32

Szóval, most próbálok valami olyat összevakarni magamról, ami aktuális is tud maradni, meg az igazságot is elmondja rólam, meg ilyen egyéb feltételeknek bőven eleget tesz.

A nevem Layofel, chatben a karakterem nevét használom [Mildición], de előfordulhat még, hogy Layo-ként írok valakinek. Egyéb megszólításaim a Fred, meg a Chase. Nyerő dolog így szólítani, mert többi deformált neveimtől a homlokom csapkodom, ami fáj. És gondolom senki nem akarja, hogy fájjon valamim is. Ha igen akkor CENSORED !
Helyileg behatárolva, valahol MO Északkeleti részén megtalálható állandó jelleggel. Azon belül meg egy vörös szobában. Nem kell itt most a Discokban fenntartott vörös szobákra gondolni, ahol mindenféle dolog történik és nem is onnan vettem szobám falának színek ötletét. Annyira perverz vagyok ugyan, de mikor erre a színre gondoltam kivételesen semmi ilyen nem járt a fejemben.
'93ban születtem, innentől kezdve pedig matematikai tudásodra hagyom, hogy amúgy hány éves is vagyok. Ha nem jól számolsz, akkor az not my fault.
Undok, tahó és bunkó alak vagyok, aki szereti az embereknek megmondani a véleményét, főleg akkor ha rossz. Ha jó, akkor meg elrondítom egy mesés káromkodással, hogy ne hangzódjon olyan nagyon jónak. Avagy nagy a szám és szeretem osztani az észt.
Persze erre immunissá lehet válni, avagy másik oldalról kell nézni szavaim és már okés is a dolog. Akik erre képesek, azokat nevezem barátaimnak, akik nem azokat ellenségeimnek.
Külsőleg, talán első ránézésre ijesztő lehetek. Ezt már csak azért mondom, mert egyik ismerősöm 4 éves húga kijelentette, hogy fél tőlem... Biztosan a számból kiálló fémtüske, vagy az össze-vissza túrt mindig más színű hajam teszi, nem tudom. Minden esetre, valójában tényleg ez lenne a célom, hogy ijesztően hassak az emberekre, de úgy tűnik, csak a korombeliekre hatok így, meg a kisebbekre. Sajnos az idősebb korosztálynál, inkább szimpatikus vagyok, és nagy örömmel állnak le nekem papolni isten szeretetéről, meg a krisnáról... Elgondolkodtam már azon, hogy ráírom a pólómra, hogy "instant sátánista", hátha békén hagynak.
Egyéb külső jelem még a mosoly, vagy inkább vigyor. Igen a fentiek ellenére folyton görbül a szám, és sosem lefelé. Tehát kimondhatom szájilag sem vagyok impotens. Ennek örülhetünk, mert legalább kicsit bizalmasabb képet fest rólam egy görbült száj... Már ha valakikkel vagyok. Érdekes, mikor egyedül megyek és úgy mosolygok, akkor már inkább bizarrnak számít.
Rossz szokásom pedig, hogy dohányzok, lassan kezdek egy gyárkéményhez hasonulni. Úgyhogy ha nem bírod a dohányfüstöt, akkor inkább menj arrébb... Vicces mikor odajönnek, hozzám, hogy "ne haragudj, de zavar a füst". Aha, engem meg megöl, na akkor mi van?!
Vagy ha vagy olyan jó ismerősöm, akkor még mielőtt rágyújtanék melletted szólj rám, hogy ne tegyem és akkor max. órákon át szidlak, hogy mekkora egy CENSORED vagy, de nem fogsz passzívkodni mellettem. Bizony, ilyen jó ember is tudok lenni.
Na de nem csak cigizgetek én egész nap, más elfolgaltságokkal is bírok, amiket előszeretettel csinálgatok. Mint mondjuk a rajzolgatás, meg irkálás (regények, novellák, versek). Aztán ugyanígy olvasni is szeretek, mert ha már ilyen dolgokat űzök, akkor miért ne? Na meg ha rám jön az 5 perc, ami akár órákba is torkollhat, akkor meg a húrok közé csapok, hogy véletlenül se legyen nyugalma senkinek sem. Ám sajnos most az erősítőm elromlott, így most a szomszédaim békében élhetnek. Nem sokáig...

Ennyi voltam kérem, köszönöm, ha végigolvastad, remélem azért annyira nem vagyok unszimpatikus. Very Happy

Layofel
Maldición
Maldición
Segéd

Hozzászólások száma : 7
Kor : 16
Pénz : 200 ezüst
További karakterek : -
Points : 9
Reputation : 0
Registration date : 2010. Sep. 02.

http://nalme.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Layofel Empty Re: Layofel

Témanyitás  Claire Blackbone Szer. 29 Szept. 2010, 19:07

Wáow. Very Happy Teljesen máshogy képzeltetek el! Valahogy az írói stílusodból én egy szende lányra számítottam, nem egy ördögöcskére! Razz
Claire Blackbone
Claire Blackbone
A Főnök lánya

Hozzászólások száma : 431
Kor : 19
Pénz : 200 ezüst
További karakterek : Floure Roselamp, Emina Meatnit
Points : 473
Reputation : 0
Registration date : 2008. Oct. 18.

https://betelgauze.1talk.net

Vissza az elejére Go down

Layofel Empty Re: Layofel

Témanyitás  Maldición Vas. 03 Okt. 2010, 23:32

Ha írok akkor teljesen más vagyok. Wink Éppen ezért is vagyok inkognitóban, mert nem lenne hitelesek az írásaim, ha túl sokan tudnák, ki is lapul mögöttük. Very Happy
Maldición
Maldición
Segéd

Hozzászólások száma : 7
Kor : 16
Pénz : 200 ezüst
További karakterek : -
Points : 9
Reputation : 0
Registration date : 2010. Sep. 02.

http://nalme.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Layofel Empty Re: Layofel

Témanyitás  Claire Blackbone Kedd 05 Okt. 2010, 18:34

Teljesen megértelek! Very Happy
Minden esetre üdv itt! ^^
Claire Blackbone
Claire Blackbone
A Főnök lánya

Hozzászólások száma : 431
Kor : 19
Pénz : 200 ezüst
További karakterek : Floure Roselamp, Emina Meatnit
Points : 473
Reputation : 0
Registration date : 2008. Oct. 18.

https://betelgauze.1talk.net

Vissza az elejére Go down

Layofel Empty Re: Layofel

Témanyitás  Maldición Szer. 06 Okt. 2010, 17:04

Köszönöm!! Very Happy
Maldición
Maldición
Segéd

Hozzászólások száma : 7
Kor : 16
Pénz : 200 ezüst
További karakterek : -
Points : 9
Reputation : 0
Registration date : 2010. Sep. 02.

http://nalme.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Layofel Empty Re: Layofel

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.